sr
sr
Održano 6 radnih sastanaka Radne grupe Ministarstva finansija za pripremu Nacrta zakona o naknadama

Eksperti USAID Projekta podrške regulaciji parafiskalnih nameta, u periodu od 9. do 13. oktobra 2017. godine, učestvovali su u radu Radne grupe Ministarstva finansija za pripremu Nacrta zakona o naknadama i pružili su članovima Radne grupe odgovarajuću tehničku podršku pri razmatranju najboljih rešenja za sadržaj zakona.

U periodu od 9. do 13. oktobra 2017. godine, održano je 6 radnih sastanaka Radne grupe Ministarstva finansija za pripremu Nacrta zakona o naknadama. Radnom grupom predsedava Ministarstvo finansija a u radu su učestvovali i predstavnici resornih ministarstava koja učestvuju u pripremi ovog zakona: Ministarstvo trgovine, turizma i telekomunikacija, Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede, Ministarstvo građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture, Ministarstvo rudarstva i energetike i Ministarstvo zaštite životne sredine. Takođe, u radu Radne grupe su učestvovali i predstavnici Grada Beograda, Naled-a i USAID Projekta za podršku regulaciji parafiskalnih nameta.

 

Leave a Reply