sr
sr
Eksperti USAID Projekta podrške regulaciji parafiskalnih nameta učestvovali u radu Radne grupe Ministarstva finansija

Eksperti USAID Projekta podrške regulaciji parafiskalnih nameta, u periodu od 28. februara do 14. marta 2018. godine, učestvovali su u radu Radne grupe Ministarstva finansija za pripremu Nacrta zakona o naknadama i pružili su članovima Radne grupe odgovarajuću tehničku podršku pri razmatranju i analizi pristiglih komentara i predloga za izmene i dopune Nacrta zakona o naknadama tokom javne rasprave.

Tokom intenzivne serije sastanaka Radne grupe, razmotreni su brojni predlozi, sugestije i amandmani za izmene Nacrta zakona o naknadama koji je trenutno u procesu javne rasprave. Sam Nacrt zakona je izazvao veliku pažnju javnosti i privrednih subjekata pre svega, tako da za dalje korake u vezi sa njegovim usvajanjem vlada veliko interesovanje.

 

Leave a Reply